Nasi Partnerzy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym partnerom, którzy uwierzyli w projekt i cały czas wspierają nas w jego realizacji. A są to:

zloty

Gród Rycerski w Byczynie jest jednym z najbardziej znanych w Polsce miejsc związanych z walkami rycerskimi. Na jego terenie przez lata odbywały się Mistrzostwa Świata Rycerskich Walk Indywidualnych, warto zwrócić uwagę, że było to na długo przed powstaniem „Bitwy Narodów”. Na co dzień gród otwiera dla gości swoje bramy jako hotel, miejsce konferencji, wesel, koncertów oraz niezliczonej liczby imprez historycznych. Gród od 2014 roku wspiera Roberta w finansowaniu wyjazdów rycerskich oraz sprzętu treningowego.

srebrny

Medieval Market

Firma Spes Medieval Market jest jedną z największych w Polsce firm zajmujących się wyrobem i sprzedażą różnej maści przedmiotów do odtwórstwa okresu średniowiecza, takich jak stroje, namioty, meble, akcesoria a także co najważniejsze w naszym kontekście rewelacyjnych przeszywalnic i opancerzenia.

Młoda pracownia prowadzona przez dwóch braci z Gorzowa Wielkopolskiego w ciągu dwóch lat wyrosła na jednego z najlepszych dostawców opancerzenia dla sportowych walk rycerskich. Warto zwrócić uwagę na ich unikatowe na polskim rynku brygantyny oraz materiałowe zbroje wschodnie.

brazowy

Jeden z najbardziej doświadczonych płatnerzy w polskim ruchu rycerskim. Od lata zaopatruje dziesiątki rycerzy na całym świecie w najlepszej jakości opancerzenie.

Firma Husar oferuje doskonałej jakości miecze używane przez wielu najlepszych zawodników w kraju. Sami od dłuższego czasu użyamy mieczy jednoręcznych produkcji Pana Sylwestra.

Krakowska firma zajmująca się produkcją miękkiej i twardej broni treningowej. Warto zwrócić szczególnie uwagę na niezwykle wytrzymałe poliamidowe treningowe zamienniki mieczy.

Krakowska firma zajmująca się produkcją miękkiej i twardej broni treningowej. Warto zwrócić szczególnie uwagę na niezwykle wytrzymałe poliamidowe treningowe zamienniki mieczy.

Jeżeli chciałbyś wesprzeć nasz projekt napisz do nas na kontakt@brothersofsteel.pl. Dziękujemy!